سکوی علم | Sakooyeelm.ir

با گرایش همه امکانات به فضای مجازی و اینترنت درخواست های دانش آموزان و دبیران گرامی به وبسایت ها و وبلاگ ها برای دریافت نمونه سوالات و مقالات و سایرموارد درسی بیشتر شده است به همین بنا بنده و گروه درسی سکوی علم در راستای بهبود کیفیت درسی دانش آموزان ملت ایران مطالب علمی و درسی برای دبیرستانی های گرامی در این وبسایت ارایه خواهیم داد - باتشکر سهند امیری

سکوی علم از قسمت نظرات در زیر هر مطلب ایده خود را برایمان ارسال نمایید

این قالب توسط سکوی علم ساخته شده و کدنویسی اصلی آن توسط طرح برتر نوشته شده است و برای خرید آن با شماره 09300356270 درتماس باشید

مشاور سکوی علم

معرفی رقیب بازی کلش اف کلنز بازی استراتژی سلطه یا دامینیشنز (Dominations) و دانلود بازی


معرفی بازی استراتژی سلطه یا دامینیشنز (Dominations)Reviewed by GamesBeat on Jun 15Rating: 5.0معرفی و بررسی بازی دامینیشنز در این مقاله به معرفی بازی محبوب دامینیشنر (Dominations) و مقایسه آن با بازی کلش اف کلنز میپردازیم.

همراهان فارسی گیفت سلام :)

امروز قصد داریم تا بازی دامینیشنز (به انگلیسی : Dominations) به معنی سلطه یا سلطنت یا فرمانروایی  را به شما معرفی کنیم . همچنین قصد داریم تا این بازی را از هر لحاظ با بازی کلش اف کلنز مقایسه کنیم. سعی کرده ایم که یک متن کامل در مورد همه چیز این بازی ، بررسی آن ، مقایسه آن با بازی کلش اف کلنز و معرفی خالقین آن برای شما فراهم کنیم. مقاله ای که پیش رو دارید توسط تیم ترجمه فارسی گیفت ترجمه و تنظیم شده است و استفاده از آن حتی بدون ذکر منبع توسط شما باعث افتخار ماست .

بعضی ها میگویند که این روزها این بازی شدیدا جایگاه شماره یک اپل استور و گوگل پلی  بازی مجبوب کلش اف کلنز را در بین بازی های استراتژیک تهدید میکند.
این بازی توسط کمپانی های  Big Huge Games و Asian gaming giant Nexon عرضه شده و بدلیل محبوبیت زیاد شدیدا کاربران بازی کلش اف کلنز را هدف قرار داده است . بسیاری از بازیکنان بازی کلش به نصب کردن این بازی برروی موبایل های اندروید و اپل خود اقدام کرده اند و گفته میشود در زمانی بسیار اندک این بازی جای بازی کلش اف کلنز را خواهد گرفت. این بازی بطور رایگان و همزمان برروی اپل استور ، گوگل پلی و آمازون قابل دسترس میباشد.
اگر این پیش بینی ها درست باشد کمپانی Big Huge Games تکه ای از درآمد کمپانی Supercell که تنها از ساختن سه بازی به آن رسیده است را از آن خود خواهد کرد (میلغ درآمد کمپانی سوپر سل در پایان سال ۲۰۱۴ مبلغ ۱٫۷ میلیون دلار اعلام شده است). هرچند که کمپانی سوپرسل توسط بازی کلش اف کلنز چندین سال است که اصطلاحا پادشاه موبایل مارکت ها بوده .

این بازی تحت هرنوع موبایل و دیوایس اسمارتی قابل اجرا است و مانند کلش اف کلنز با استفاده از انگشتان دست قابل کنترل میباشد، بازی دامینیشن (Dominations) از نظر ساختاری با بازی کلش اف کلنز در یک رده بندی قرار میگیرد اما از نظر امکانات از بازی کلش اف کلنز بهتر عمل کرده است به عنوان مثال هنگام اتک زدن شما کنترل بیشتری روی نیروهای خود دارید و میتوانید آنها را دقیقا به نقطه ای که میخواهید هدایت کنید و از همه مهمتر پس از انمام اتک نیروهایی که در طول اتک زنده مانده اند به دهکده شما بر خواهند گشت. البته از سازندگانی همچون Brian Reynolds و Tim Train خالق بازی های Alpha Centauri و Rise of Nations که سابقه ۲۴ ساله در ساختن بازی های استراتژیک دارند همین انتظار هم میرود.
آقای ترین در مصاحبه با سایت اینترنتی Gamesbeat میگوید : تاریخ بشریت، نقطه اشتراک تمام بازی هاست ، ما با بازی هایی که ارائه میدهیم تاریخ را برای همه سرگرم کننده و قابل دسترس میکنیم. ما همچنین بسیاری از بازی های استراتژیک را بازی کردیم و خیلی خوشحالیم که توانسته ایم یک بازی درمورد تاریخ جهان و انسانها را طراحی کنیم. در گذشته برای دستگاه های موبایل بطور مثال برای بازی Civilization II اگر ما فقط ۳ میلیون نسخه بفروش میرساندیم بسیار خوشحال میشدیم، اما الان میتوان یک بازی را طراحی و عرضه کرد و ناگهان آن بازی ۱۰۰ میلیون بازیکن پیدا خواهد کرد. من فکر میکنم که ما از نظر ژنتیکی ساخته شدیم که این بازی رو طراحی کنیم چون تاریخ یکی از بهترین منابع فکریه که میشه داشت و هر انسانی در مورد آن بالاخره یک اطلاعاتی دارد.

آموزش بازی دامینیشنز

لینک دانلود ومعرفی بازی در ادامه مطلب

معرفی بازی

این بازی هم مانند کلش اف کلنز مبتنی بر ساخت و ساز و پیشرفت طراحی و ساخته شده است ، شما میتوانید در این بازی یکی از ملت های بزرگ دنیا نظیر آلمان، بریتانیا، رم، چین، فرانسه، ژاپن و یونان را انتخاب کنید و با مدیریت و رهبری مناسب آنرا به بزرگترین امپراتوری دنیا تبدیل کنید. از آنجا که سازندگان این بازی تاریخ را به عنوان یکی از المان های اصلی برای طراحی این بازی در نظر گرفته اند، محدوده زمانی این بازی به گستردگی تاریخ بشریت است ، محدوده ای که در آن بازیکن در کل دنیا میچرخد و اقدام به ساختن عجایب هفتگانه می نماید و یا در برهه های مختلف تاریخی شخصیت هایی نظیر اسکندر کبیر، ناپلئون و کلئوپاترا حضور دارند و خود به مبارزه میپردازند. در این بازی امکان ساختن بیش از یکصد سازه قابل ارتقای منحصر بفرد وجود دارد که میتوانید بوسیله آنها  تمدن خود را گسترش دهید. در این بازی می آموزید که غذا و پول سرزمین خود را مدیریت کنید و در عین حال میتوانید نیروهای خود را برای غلبه بر همسایگان خود و گسترش قلمرو تحت جکومت خود پرورش دهید. نکته قابل توجه این بازی بخش داستانی آن است که از هلال حاصل خیز شروع و تا جنگ جهانی دوم و حتی بعد از آن ادامه دارد. این امکان برای شما وجود دارد تا فرماندهان معروف تاریخی همچون ناپلئون یا اسکندر را برای جنگ های خود برگزینید، میتوانید با ساختن عجایب هفتگانه نظیر اهرام و مجسمه آزادی شهرت خود را در دنیا افزایش دهید، میتوانید به یک اتحاد بپیوندید و برای نابودی دشمنان مشترک سراسر جهان بجنگید .
این بازی دارای یک داستان استراتژی بسیار قوی میباشد که این موضوع نظر بازیکنان حرفه ای بازی های استراتژیک در سراسر دنیا را جلب کرده است، دامینیشنز قدرت انتخاب شما نسبت به بازی کلش اف کلنز را بسیار بالا میبرد، سازندگان این بازی آنرا از بازی کلش اف کلنز متفاوت میدانند و میگویند برای ساخت این بازی به بازی Age of Empires هم نگاه کرده اند. شما میتوانید یکی از تمدن های بزرگ دنیا نظیر بریتانیا، رُم، چین، آلمان، فرانسه، ژاپن و یا یونان را انتخاب کنید و هریک از این تمدن ها دارای توانایی های خاص و منحصر به فرد میباشند.
بریتانیایی ها به لحاظ موفقیت در تاریخ امپراطوری شناخته شده هستند بنابراین غارت های بیشتری (لوت بالاتر) در جنگ ها نصیب آنان میگردد، یا بطور مثال چینی ها بخاطر ساکنین زیادشان معروف هستند و در نتیجه ساکنان بیشتری خواهند داشت.

یک امپراطوری منحصر بفرد بنا کنید

یک امپراطوری منحصر بفرد بنا کنید

شما میتوانید امپراطوری خود را در تمام طول دورانها (ماقبل تاریخ، عصر سنگی، عصر برنز، آهن، باستانی، قرون وسطی و دوران روشنفکری) گسترش دهید، پس از آن بازی دوران صنعتی را در اختیارتان قرار میدهد، جایی که میتوانید به ساختن تانک و هواپیما دسترسی داشته باشید.
شما میتوانید منابع کمیاب مانند الماس را فقط از طریق جنگیدن بدست بیاورید، برای بدست آوردن این منابع شما میبایسد دشمن را در اولین دقیقه آغازین شکست دهید (مدت زمان هر جنگ ۳ دقیقه و ۳۰ ثانیه است).
قبیله (اتحاد ، کلن) شما میتواند به شما این امکان را دهد تا با قرض دادن سربازان از تمدن های مختلف به جنگ دشمنانی با فرماندهی اسکندر مقدونی و سامورایی های ژاپنی بروید و آنان را شکست دهید. این ترکیب به شما قدرت فوق العاده دفاعی خواهد داد.
در مقایسه با کلش اف کلنز ، بازی دامینیشنز دارای انواع بیشتری از سربازان است و این باعث جذاب شدن این بازی نسبت به بقیه بازی های شده است.

از سرزمین خود دفاع کنید و به سرزمین دشمن حمله کنید

از سرزمین خود دفاع کنید

زمانی که شما زمان زیادی را صرف جنگیدن و حمله کردن میکنید، باید پایگاه (بیس اصلی) خود را به لحاظ آرایش دفاعی و چیدمان و تسلیحات دفاعی طوری تنظیم کنید که ساختمان ها و مراکز اصلی بیس شما در امان بماند. دفاع در برابر تهاجم دشمن مانند بازی کلش اف کلنز بصورت خودکار انجام میپذیرد.
زمانی که به دشمن حمله میکنید میتوانید توپ های خود را همراه با ارتش خود وارد زمین دشمن کنید ، میتوانید مراکز تجمع نیروهایتان را هر ۳۰ ثانیه یکبار مشخص کنید ، با اینکار دسته های نظامی شما تمرکز حمله را روی آن نقطه قرار میدهند و هرچیزی که اطراف آن نقطه باشد که این خود یک برگ برنده نسبت به بازی کلش اف کلنز است، خبر خوب این است که پس از اتمام جنگ آن دسته از سربازان شما که هنوز زنده مانده اند به بیس شما بازمیگردند و این یک امکان فوق العاده و برتری چشمگیر نسبت به بازی کلش اف کلنز میباشد.
هنگامی که شما موفق به تسخیر پایگاه مرکزی دشمن شدید از غنایم بیشتری بهرمند خواهید شد. در این بازی شما میتوانید یک ژنرال فعال داشته باشید و در نهایت میتوانید از داشتن ۴ ژنرال بهره مند شوید.

صحنه های بازی

در این بازی از یک گرافیک عالی HD و چشم نواز و موسیقی متن مهیج لذت خواهید برد.

 صحنه های بازی دامینیشنز  صحنه های بازی دامینیشنز صحنه های بازی دامینیشنز  صحنه های بازی دامینیشنز

خلاصه بررسی بازی

این بازی به گفته سازندگان آن با پیروی از یک استراتژی عمیق و قوی ساخته شده است همراه با صحنه های فوق العاده تاریخی و همچنین سرعت بالای پردازش در موبایل ها. در این بازی امکانات بسیار دیگری وجود دارد نظیر قایم شدن ، ساختن راه برای کسب منابعی همچون طلا و … که پیشنهاد میکنیم حتما خودتان امتحان کنید.

خرید کراون (کرون) (Crown)  بازی دامینیشن

با توجه به استقبال قابل توجهی که از سوی کاربران بازی های آنلاین مشاهده کردیم، کراون این بازی که در بازی کلش اف کلنز با اسم جم شناخته میشود را با کمترین قیمت و مثل همیشه بهترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان عرضه میکنیم.

برای مشاهده بسته های کرون دامینیشن و خرید آن کلیک کنید

امتیازات Dominations

بازی دامینیشنز در حال حاضر امتیاز ۴٫۳ از ۵ را در پلی استور و اپ استور اپل کسب کرده که انتظار میرود جدی ترین رقیب برای بازی کلش اف کلنز بحساب بیاید.

دانلود بازی

این بازی در اپل استور و گوگل پلی بصورت رایگان قابل دسترس هستش، برای دریافت بازی روی مارکت مورد نظر خود کلیک کنید.

 

 دانلود دامینیشنز از اپل استور  دانلود دامینیشنز از اپل استور
دانلود دامینیشنز از فارسی گیفت

خروج از مسیر استراتژی 

این پاراگراف تاریخچه مختصری است از سرگذشت شغلی رینولدز و ترین،اگر حوصله خواندن آنرا ندارید چیزی در مورد توضیحات بازی را از دست نداده اید.

تیم ترین یکی از خالقین بازی دامینیشنز

رینولدز و ترین باعث تغییر جهت در قسمت های مربوط به تاریخ شدند، آنها آخرین بار در یک پروژه طراحی بازی در بالتیمور بنام Zygna east Studio کار کردند، تا زمانی که سال ۲۰۱۳ صاحب این  کمپانی آنرا تعطیل کرد. و رینولدز و ترین در سال ۲۰۱۴ استدیو قدیمیشان را برای خودشان بازسازی و  امتیاز اسم Big Huge Games را خریداری کردند و همچنین قرارداد کمپانی Nexon M که یک سازمان مربوط به خدمات تلفن همراه واقع در توکیو میباشد را امضا نمودند. آنان بیاد خاطرات قدیمی کار طراحی بازی ها را از سر گزفتند. اولین کار جدید آنها بازی Wizard Sid Meier بود. هرچند که برای مدتی در کمپانی Zygna از مسیر اصلی خود یعنی ساخت بازی های استراتژیک خارج شدند و دست به ساختن بازی هایی نظیر FrontierVille یا CityVille زدند اما در نهایت آنان در کمپانی خودشان تمرکز خود را برروی ساخت بازی های استراتژیک قراردادند و به ساخت این قبیل بازی ها پرداختند که دامینیشنز یکی از آنها میباشد .
بازی های استراتژی امروزی، رهبری و کنترل بازی از نقطه گذشته تا امروز را به بازیکنان میدهند، بازیکنان میتوانند تمدن خود را گسترش دهند قلعه و دژهای تک نفره بسازند ، آنها میتوانند به کلن ملحق شوند با اشکال مختلفی بجنگند و در جنگ های گروهی شرکت کنند . البته این قسمت اکثر بازی های استراتژیک شباهت زیادی به بازی کلش اف کلنز دارد.

ادامه مطلب / ارسال نظر

فورم ارسال نظر


مدیریت سکوی علم

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات